Bez sauny i innych bajerów ani rusz

Bo od sauny się zaczęło

Trudno mi uwierzyć we własną przemianę. A to wszystko za sprawą sauny. przede wszystkich poznałem wspaniałą dziewczynę. Oczywiście w saunie. Omyłkowo wziąłem ją za swoją koleżankę ze szkoły średniej, rozmawialiśmy, śmialiśmy się a potem zaprosiłem ją na kolację. Kolejny wpływ sauny to redukcja mojej nadwagi. Od zawsze miałem wydatny brzuszek ,ale ze względu na siedzący tryb życia moja oponka zaczęła się powiększać. Sauna zminimalizowała ten problem, bo dodatkowo, a może za sprawą sauny zacząłem ćwiczyć.

Na początku była sauna

Potem doszły oznaki dobrego zdrowia. Przede wszystkim poprawiło się moje ciśnienie krwi. Od jakiegoś czasu miałem kłopoty z krążeniem, szybko się męczyłem i byłem mało odporny. Sauna naprawiła te wszystkie defekty, prawie natychmiast. Nie zostały one całkowicie zredukowane, ale zmniejszyły się znacząco. Sauna fińska, do której również zaglądam wspomogła moją odporność. Co jest przydatne zwłaszcza na zimę. Jakoś mniej choruje. I się bardzo cieszę z tego powodu.

Sauna czy łaźnia parowa?

Jacuzzi z kolei działa kojąco na moje mięśnie. Gdy wpadam do sauny albo do jacuzzi po treningu – ostatnio ćwiczę karate, jestem bardzo pobudzony, a wszystkie moje mięśnie pozostają w stanie napięcia. Sauna doskonale łagodzi to napięcie i pozwala odpocząć tkance mięśniowej. Dodatkowo pozbywam się z ciała niepotrzebnych toksyn, a to (zwłaszcza po nocnych przyjęciach) jest ogromny plus. Jeszcze dochodzi do tej cudownej przemiany sauna infrared. To dopiero jest cacko. Promienie podczerwone sauny infrared działają jak wzmacniacze dla mojej skóry. W ten sposób jest ona stale naprężona i gładka.

sauna mi pomaga

Teraz czuję się doskonale, nie borykam się już z tyloma problemami zdrowotnymi. Mam też piękną dziewczynę. Sauna stanowi poniekąd część mojego życia, bez niej ani rusz. Cieszę się z decyzji, jaką podjąłem ponad rok temu w sprawie wybrania się do sauny. Pamiętam swój śmiech z tej propozycji – ja sauna? Nigdy. Tak przynajmniej myślałem…cóż błądzić jest rzeczą ludzką.

Comments are closed.